Заев му ѕвони на Села

Ексклузивна снимка од разговорот помеѓу Зијадин Села и Зоран Заев, Заев му ѕвони на Села на мобилен телефон. Разговорот се води на тема предлог министер за здравство на Р. Македонија. Погледнете го видеото на Фчерашни Новости:

loading...

КОМЕНТАРИ