ВИДЕО: Шок за водителката среде Дневникот – погледнете кој излезе од под маса

Илона Линард, водителката на Дневникот, додека ги водеше вестите на руската телевизиска станица Мир24, доживеа шок. Во студиото влета лабрадор кој очигледно избегал од некого, а таа иако на почетокот се изненади и исплаши, потоа се снајде во ситуацијата.

Не се знае чие е кучето, но снимката стана хит низ светот.

loading...

КОМЕНТАРИ