ВИДЕО: Шилегов како НИНЏА му упадна на прес-конференција на Коце Трајановски

Кандидатот за градоначалник за Град Скопје од СДСМ, Петре Шилегов упадна на прес-конференција на противкандидатот Коце Трајановски и побара да излезе на ТВ соочување.

Погледнете го видеото од нинџа упадот на Шилегов:

 

loading...

КОМЕНТАРИ