Ваква елка може да има само Тања Савиќ: Наместо лампиони, шишиња од пиво (фото)

Пејачката Тања Савиќ на својот Инстаграм профил објави една интересна фотографија во Новата година и ги насмеа фановите.

За разлика од останатите нејзини колеги кои се пофалија со богатите украсени новогодишни елки, таа се пофали со необична елка која ги собра сите воздишки.

-Чао на сите, среќна Нова година, бидете среќни, порача пејачката откако ја објави фотографијата на која има новогодишна елка украсена со шишиња од пиво додека под неа, наместо подароци има гајба, погледнете.

loading...

КОМЕНТАРИ