Ријана вака го привлече светското внимание – Се здебели 20 килограми! (фото)

Популарната пејачка од Барбадос, Ријана повторно е главна вест низ светските медиуми.

https://www.instagram.com/p/BdLBARdDIsp/?taken-by=badgalriri

Но, тоа не е вообичаено некоја нова песна или видео спот, туку нејзината телесна тежина. Ријана веќе подолго време не внимава повеќе на својот изглед.

Пејачката јавно призна дека ужива во добрата храна и не и пречи кога станува жешко, бидејќи се чувствува повеќе женствено со вишок килограми.

Се претпоставува дека Ријана накачила и до 20 килограми, и на последните слики се гледа дека е многу поправена, неа тоа не ја засега.

Дека е единствена, го покажа во својот последен пост, каде што седеше во позиција на маж и гордо го покажува своето тело во проѕирен црвен фустан.

Во него и покрај тоа што се пожали дека е болна, призна дека се чувствувала многу подобро.

 

loading...

КОМЕНТАРИ