Планираа и дете – популарната пејачка се разведува, го напуштила заедничкиот дом

Наместо во 2018 да влезе среќна и сакана, во прегратките на својот сопруг, пејачката Новата Година ќе ја дочека сама.

Како што пишува српскиот Курир, пејачката Гога Секулиќ иако сакала дете со својот сопруг, сепак го напуштила заедничкиот дом и се преселила во Белград.

Нивната љубов згаснала поради честите кавги и недоверба, па таа ги спакувала своите куфери и го напуштила нивниот стан во Цирих.

Пејачата ги потврдила овие сознанија:

-Лошите вести брзо се шират…Одлучивме некое време секој да биде на своја страна. Во моментов не сум во Цирих и тоа е сѐ што моам да ви кажам – порачала Гога за Курир.рс

loading...

КОМЕНТАРИ