Омер ја објави првата фотографија по свршувачката со Ѓупсе

Вљубениот ерген кој мами женски воздишки, ужива на одмор со свршеницата. Турскиот актер ужива со саканата Ѓупсе Озај, а таа објави фотографија од летната идила на социјалните мрежи.

Инаку, тој најверојатно според она што го пишуваат турските медиуми, ќе се жени во јули.

loading...

КОМЕНТАРИ