Го запали интернетот – Викторија Лоба во најсекси издание досега! (фото)

Поп пејачката Викторија Лоба тргна „контра“ актуелноста и се соблече за уште една жешка и секси фотосесија.

Таа од пред некое време е заштитно лице на брендот „Сара фешн“, па за нивните потреби одработи неколку пропагандни фотосесии, а меѓудругото позира и во танга…

Дефинитивно Викторија Лоба е една од најубавите македонски пејачки. Уживајте!!!

 

 

извор – скопје24

loading...

КОМЕНТАРИ