Десет милиони долари за една ноќ: Саудискиот принц ја сака токму неа

Ким Кардашијан и нејзиниот сопруг Кање Вест добиле понуда од принцот на Саудиска Арабија, Мохамед Бин Салман. Имено, принцот му понудил на Вест, 10 милиони долари за да помине една соќ со славната старлета.

Мохамед Бин Салман, на конференција за новинари понудил решение со кое сакал да му помогне на славниот рапер, кој изјавил дека е во минус 53 милиони долари.

-Не ме интересира неговата музика ни колекцијата гардероба, но неговата сопруга… Таа е непроценлива. Со задоволство би платил 10 милиони долари, па дури и да поминам само една ноќ со неа – изјавил пред новинарите, а пренесуваат странските медиуми.

И додека едни сметаат деа оваа понуда воопшто не е чудна кога станува збор за принцот Салман, други веруваат дека станува збор за шпекулации и дека принцот никогаш не изјавил такво нешто.

loading...

КОМЕНТАРИ